Zamilujte se do svých rtů💋

Upravené rty nejen podtrhují krásu ženy, jsou také známkou zdraví a péče o sebe sama. Často už si ale neuvědomujeme, že právě rty jsou nejcitlivějším místem naší pokožky. Každý den jsou vystaveny vnějším vlivům větru, slunce, chladu… které mohou způsobovat jejich dehydrataci a ovlivňují jejich vzhled a zdraví. A stejně tak jako jinde na těla, i na rtech se odráží určité aspekty našeho zdravotního stavu.

Pro zdravé a hebké rty je klíčová především hydratace. Stejně tak jako naše pokožka i naše rty potřebují denní zvláčnění, aby zůstaly dobře vyživené a jemné. Kůže na našich rtech je velmi citlivá a může se snadno stát suchou nebo podrážděnou. Proto by péče o rty měla být nedílnou součástí naší péče o pleť.

Pomáda Dr. Nona obsahuje všechny základní komponenty výrobků Dr. Nona – Halo komplex – a díky tomu je velmi dobrým antioxidantem, který má antibakteriální účinky a povzbuzuje náš imunitní systém.

Pomáda Dr. Nona je vhodná k ochraně rtů před nepřízní počasí, pomáhá při problémech jako jsou afty, opary či popraskané koutky. Pomáda obsahuje ze všech výrobků Dr. Nona největší koncentraci Archebakterie a proto dokáže velmi rychle regenerovat a hojit také drobné rány, pupínky, popáleniny či bodnutí hmyzem.

Tím, že je pokožka rtů tak jemná, umožňuje velmi rychlou a hlubokou vstřebatelnost a to čehokoliv co na rty dáme. Proto pomádu Dr. Nona používám vždy před nanesením rtěnky či lesku na rty. Jednak rtům zajistí dlouhodobou hydrataci a zároveň chrání před případným vstřebáním nežádoucích složek, které mohou tyto produkty obsahovat, nebo naopak podpoří vstřebání složek prospěšných.

Dr. Nona doporučuje pomádu používat jako poslední tečku při večerní péči o pleť a nanést ji také na vrásky, které dokáže jemně vyhlazovat.

Velkou výhodou tohoto produktu je, že ho máme téměř stále při sobě. Málokterá žena nenosí v kabelce pomádu na rty… A díky variabilitě možností používání produktů Dr. Nona tak máme s sebou vždy „malou lékárničku“, která nám dokáže rychle a účinně pomoci i v nečekaných situacích.

Nejlepší tipy pro krásné rty

  1. I rty jsou zrcadlem našeho zdraví. Péče o naše tělo se odráží na zdraví a kráse našich rtů stejně tak jako se péče o rty odráží na kráse a zdraví našeho těla. Mysleme na tento fakt při našich každodenních rozhodnutích.
  2. Zjistěte, jaké složky jsou ve výrobcích, které používáte. Používejte pouze zdravé a bezpečné přípravky na kůži a rty.
  3. Jednou týdně použijte peeling na rty, abyste je zbavili suché, šupinaté pokožky, zvýšili krevní oběh a omladili a osvěžili tak své krásné rty. Jako peeling můžete použít najemno rozdrcenou Sůl Dr. Nona.
  4. Před spaním naneste na rty pomádu Dr. Nona. Po probuzení budou vaše rty měkké a vláčné.
  5. Neolizujte si rty, když jsou suché. Podporuje to dehydrataci a tvorbu šupinek.
  6. Kromě každodenní hydratace rtů přípravky k tomu určené dbejte také na dostatečný pitný režim.
  7. Chraňte své rty před vnějšími vlivy, jako jsou UV záření, vítr, teplo a chlad, které by mohly ovlivnit povrch kůže a zdraví vašich rtů.
  8. Hrajte si! Bavte se a experimentujte s tím, jaké barvy, tvary, styly a textury vašim stům sluší.
  9. Výrobky lze často používat více než jedním způsobem. Stejně tak jako pomádu můžete použít na jiné účely tak vaše rty dokáží perfektně hydratovat i jiné výrobky Dr. Nona. Například Dynamický krém, Solaris či Bambucké máslo.
  10. Úsmívejte se :)! – předveďte své zdravé, neodolatelné, svůdné rty! Není nic krásnějšího než úsměv, který září ✨
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů