VAŠE ZKUŠENOSTI

Žena, 51 let, řešila alopacii 4 roky běžnými léčebnými postupy, ale bez výrazných výsledků.
Nasadili jsme: čaj Gonseen, Fázi 3 (2-0-2), Ravseen (3-3-3), Halo Dakseen (1/2 tyčinky denně), šampón, kvartet solí z Mrtvého moře.
Plus jsme vytvořili tinkturu z Ústní vody, Solarisu, Dynamického krému, Bahenní masky, Krému na ruce a nehty a 1 tobolky Fáze 3
(dnes Fáze 9). Připravili jsme ji s převařenou vodou v poměru 1:1 a vtírali do vlasů. Po čtyřech měsících jí narostly vlasy o 2 cm.

Gabriela Dereníková, zkušenost z časopisu Megaseen 2017

Moje první velká zkušenost byla s vegeto-cévní dystonií. Je to porucha autonomního nervového systému. Terapie je popsaná v Nonaterapii 2. Vše jsme kontrolovali  přes variabilitu srdečního rytmu. První výsledky byly po 6 měsících, do roka se vše upravilo.
Ale můj největší výsledek byl s jednou paní, která byly, jak se říká, na odpis. Postupovaly jsme po částech. Řešily jsme cévy, tlak, psychiku. Brala antidepresiva, léky na tlak a šla ze zánětu do zánětu. Dnes je již natolik fit, že může pracovat doma i na zahrádce. Tuto terapii jsme kombinovaly s frekvenční terapií. Paní měla strupy v hlavě plné parazitů, nohy od pasu celé černé, kašlala tak, že to již nedávala. Dokonce jednou na Vánoce kašlala krev. Vystrašilo náš to, ale povedlo se nám to zvládnout. Staly se z nás velké kamarádky. Seznam preparátů by byl dlouhý, ale hlavní by byl Solaris a samozřejmě Soli.

Alena Menšíková, zkušenost z časopisu Megaseen 2017

Po prvé jsem poznala Dr. Nonu a její produkty před 20 lety. Měla jsem 15 let velké problémy se žaludkem. Jedna známá mojí maminky nám na to poradila vyzkoušet Soli z Mrtvého moře. V té době stálo na Ukrajině 1 lahvička soli 15 dolarů, což byla nehorázná suma a moje maminka na ni šetřila 3 měsíce. Jsem ale živý příklad toho, že tyto produkty fungují. Když jsem do ruk dostala Sůl, byla heřmánková, začala jsem ji pít každé ráno nalačno a pohárem vlažné vody. Na začátku to bylo zhruba 10 krystalů soli, potom jsem dávku zvýšila na půlku čajové lžičky na pohár vody. Takto jsem ji pila celý rok. A opravdu - už 20 let nevím, co jsou to problémy se žaludkem. To je důkaz toho, že naše produkty účinkují dlouhodobě! 

Júlia Šoltésová, zkušenost z časopisu Megaseen 2017

Balzám na oči je boží pro klienty co mají problémy s víčky, staré jizvy nebo poškozené sítnice. Nanášejte je přímo do oka, pod oko, nad oko, na víčko.

Zázraky opravdu dělají i pro ty, co jim nedopadla nějaká operace očí nebo víček.

Markéta Lisická, zkušenost z časopisu Megaseen 2017

Maminka - během prvních tří měsíců užívání Okseenu se zlepšil stav jejího srdíčka natolik, že se postupně přestala zasýchávat a byla schopna mluvit plynule.
Nožní koupele v Soli do koupele, nanášení Bahenní masky a Tělové mléko Solaris na bolavé nohy jí nesmírně ulevovaly od otoků a bolesti. Začala chodit o berlích bez pomoci druhé osoby. 

Paní 43 let - 10 let bere léky na sníženou funkci štítné žlázy, má zvýšený krevní tlak, oteklé nohy, problémy s ledvinami, nedostatek železa, a poruchy menstruačního cyklu. Doporučili jsme jí pití Kvarteta soli, Fázi 3 (dnes Fáze 9), Ravseen, čaj Gonseen, tyčinky Dakseen. PRvní výsledek se dostavil cca po 3 měsících, kdy začala pravidelná menstruace, železo je v normě a zlepšují se i výsledky štítné žlázy.

Miluše Kačorová, zkušenost z časopisu Megaseen 2017

Alergii na zvířata u syna se nám podařilo odstranit pravidelným vstřikováním solného roztoku Dr. Nona do nosu.

Helena K., zkušenost z časopisu Megaseen 2017

Přivřeli jste si už někdy prst do dveří tak, že dveře zůstaly zavřené i s vašim prstem? To se stalo mě. Nejdřív jsme před očima viděla hvězdičky a prožívala jsem hroznou bolest. Naštěstí vždy s sebou nosím vzorky krémů. Dynamický hydratační krém mi bolest během 10 minut utlumil. Nehet sice zůstal modro-černý, ale bez bolesti. Pravidelným natíráním Dynamického krému jsem také dosáhla toho, že nehet neslezl, ale pěkně se hojil.

Mária Slobodová, zkušenost z časopisu Megaseen 2017


PODĚLTE SE O VAŠI ZKUŠENOST I VY

A POMOZTE NÁM TAK ŠÍŘIT POVĚDOMÍ O UNIKÁTNÍCH
PRODUKTECH DR. NONA A JEJICH ÚČINCÍCH

Protože každá zkušenost může pomoci zmírnit bolest,
předejít nežádoucím důsledkům a vykouzlit úsměv na tváři.